ENTERPRISE
UA RU EN
GPON MDU Huawei серії SmartAX MA567X

Знято з продажу.

Є нові моделі в розділі "Схожі товари".

Опис Характеристики Додаткові матеріали

Huawei SmartAX MA567X  - серія багатофункціональних MDU.

Основні Всі
Інтерфейси
1
MA5671:
  • 1 порт GPON (SC/UPC);
  • 4 порти 10/100/1000BASET (RJ45)
MA5673:
  • 1 порт GPON (SC/UPC);
  • 4 порти 10/100/1000BASET (RJ45);
  • 4 порти POTS (RJ11);
  • 4 порти E1 (RJ45);
  • 1 порт USB;
  • 1 порт для підключення акумуляторної батареї
MA5675:
  • 1 порт GPON (SC/UPC);
  • 4 порти 10/100/1000BASET (RJ45);
  • 4 порти POTS (RJ11);
  • Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n);
  • 1 порт USB;
  • 1 порт для підключення акумуляторної батареї
MA5675M:
  • 1 порт SFP (GPON / GE);
  • 4 порти 10/100/1000BASET (RJ45);
  • 8 портів POTS (RJ11);
  • Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n);
  • 1 порт USB;
  • порт для підключення акумуляторної батареї

 

2
Фізичні параметри
3
Розміри (ВхШхГ) (мм)
MA5671:

27 x 134 x 115

MA5673:

43,6 x 250 x 180

MA5675:

30 x 260 x 180

MA5675M:

43,6 x 250 x 180

4
Максимальна вага (кг)
MA5671:
0,5
MA5673:
1,5
MA5675:
1,0
MA5675М:
1,0
5
Робочі умови
6
Вологість (%)

від 5 до 95

7
Температура (°C)

від -40 до +55

8
Максимальна споживана потужність (Вт)
MA5671: 5
MA5673: 15
MA5675: 14
MA5675М: 15
9
Функції 2 рівня
10
VLAN

IEEE 802.1Q: 16.  QinQ; VLAN Translation

11
Таблиця MAC-адрес (записів)

1024

12
ARP-таблиця (записів)

512

13
Групова передача (англ. Multicast)
14
IGMP snooping: v2/v3
IGMP груп: 255
Multicast VLAN (MVR): Підтримується
Multicast Routing: Не підтримується

 

15
Функції 3 рівня
16
Таблиця маршрутизації (маршрутів)

32

17
Протоколи маршрутизації

Static Routing

18
Безпека
19
Local AAA: Підтримується
RADIUS & TACACS+: Не підтримується
DHCP Server Підтримується
DHCP Snooping: Підтримується
Loop detection: Підтримується
IP Source Guard: Підтримується
Broadcast, multicast, unknown unicast suppression: Підтримується

 

20
Параметри інтерфейсів
21
VoIP
Підтримка протоколів: SIP
ГОлосові кодеки G.711A, G.711m, G.729a, G.729b
Факс: T.30/T.38
22
Керування
23

Web; Telnet; SSH; SNMP; OMCI

24
Блок живлення
25
Змінного струму (англ. AC) з підтримкою резервування
Тип: Вбудований
Кількість: 1
Номінальні параметри:
Електроживлення АС: від 110 до 220 В, 50-60 Гц;
Акумуляторна батарея: 12 В

 

26
Постійного струму (англ. DC)

Не підтримується

27
Схожі товари
Переглянуті товари
Погоджуюсь
Сайт використовує cookies. Політика конфедіційності