ENTERPRISE
UA RU EN
GPON ONT Huawei Echolife EG8240P Доступно на замовлення:

EG8240P

Запит ціни
Опис Характеристики Додаткові матеріали

GPON ONT Huawei Echolife EG8240P

Основні Всі
Інтерфейси
1
EG8240P
  • 1 порт GPON (SC/UPC); 
  • 4 порти 1GbE (RJ45) PoE; 
  • 2 порти POTS (RJ11)
2
Фізичні параметри
3
Розміри (ВхШхГ) (мм)

42 x 254 х 140 

4
Максимальна вага (кг)

0,5

5
Робочі умови
6
Вологість (%)

від 5 до 95

7
Температура (°C)

від 0 до 40

8
Максимальна споживана потужність (Вт)

73

9
Параметри інтерфейсів
10
GPON
Class: B+
Робочі довжини хвиль: DS 1490 nm, US 1310 nm
Чутливість приймача: -27 дБм
11
VoIP
Поддерживаемые протоколы: SIP, H.248
Голосовые кодеки: G.711A/µ, G.729a/b, G.722
Факс: T.30/T.38
12
Функції 2 рівня
13
VLAN

Фільтрація VLAN. Прозоре передавання VLAN

14
Групова передача (англ. Multicast)
15
IGMP snooping:  v1/v2/v3.
Dynamically controllable multicast
16
Безпека
17
Фільтрація MAC-адрес
18
IPv6
19

IPv6/IPv4 dual stack and DS-Lite

20
Блок живлення
21
Змінного струму (англ. AC)
Тип: Зовнійшній
Номінальні параметри: від 90 до 264 В, 50-60 Гц
Вихідні параметри: DC: 56 В. 1,42А
22
PoE (Power over Ethernet)
23
PoE (802.3af) (15 Вт/порт): 4 порти
PoE+ (802.3аt) (30 Вт/порт): 2 порти
24
Схожі товари
Переглянуті товари
Погоджуюсь
Сайт використовує cookies. Політика конфедіційності