ENTERPRISE
UA RU EN
GPON ONT Huawei EchoLife EG8247H5 Доступно на замовлення:

EG8247H5

Запит ціни
Опис Характеристики Додаткові матеріали

GPON ONT Huawei EchoLife EG8247H5

Основні Всі
Інтерфейси
1
EG8247H5:
  • 1 порт GPON (SC/UPC);
  • 4 порти 1GbE (RJ45);
  • 2 порти POTS (RJ11); 
  • 1 порт CATV;  
  • 1 порт USB;
  • Wi-Fi
2
Фізичні параметри
3
Розміри (ВхШхГ) (мм)
30 x 199 х 135
4
Максимальна вага (кг)

0,3

5
Робочі умови
6
Вологість (%)

від 5 до 95

7
Температура (°C)

від 0 до 40

8
Максимальна споживана потужність (Вт)

12

9
Параметри інтерфейсів
10
GPON
Клас: B+
Робочі довжини хвиль: DS 1490 nm, US 1310 nm
Чутливість приймача: -27 дБм
11
VoIP
Підтримка протоколів: SIP
Голосові кодеки: G.711A/µ, G.729a/b, G.722
Факс: T.30/T.38
12
CATV
Робочий діапазон: від 54 до 870 МГц
Опір порту: 75 Ом
13
WLAN
IEEE 802.11 b/g/n (2.4 ГГц)
2 x 2 MIMO
Посилення антени: 5 дБі
WPS
14
Функції 2 рівня
15
VLAN

VLAN filtering. VLAN transparent transmission

16
Групова передача (англ. Multicast)
17
IGMP snooping:  v1/v2/v3. IGMP Proxy;
Dynamically controllable multicast
18
Безпека
19
MAC address filtering, IP addresses filtering, URL filtering;
NAT/NAPT, Port Forwarding, ALG, UPnP, DDNS/DNS server / DNS client
20
Блок живлення
21
Змінного струму (англ. AC)
Тип: Зовнішній
Номінальні параметри: від 100 до 240 В, 50-60 Гц
Вихідні параметри: DC: від 11 до 14 В. 1А
22
Постійного струму (англ. DC)

Не підтримується

23
Схожі товари
Переглянуті товари
Погоджуюсь
Сайт використовує cookies. Політика конфедіційності