ENTERPRISE
UA RU EN
GPON ONT Huawei Echolife HG8245Q

Знято з продажу.

Є нові моделі в розділі "Схожі товари".

Опис Характеристики Додаткові матеріали

GPON ONT Huawei Echolife HG8245Q

Основні Всі
Інтерфейси
1
HG8245Q
  • 1 порт GPON (SC/APC); 
  • 4 порти 1GbE (RJ45); 
  • 2 порти POTS (RJ11);
  • 1 порт USB;
  • Wi-Fi
2
Фізичні параметри
3
Розміри (ВхШхГ) (мм)

70 x 285 х 174

4
Максимальна вага (кг)

1,0

5
Робочі умови
6
Вологість (%)

від 5 до 95

7
Температура (°C)

від 0 до 40

8
Максимальна споживана потужність (Вт)

26

9
Параметри інтерфейсів
10
GPON
Клас: B+
Робочі довжини хвиль: DS 1490 nm, US 1310 nm
Чутливість приймача: -27 дБм
11
VoIP
Підтримка протоколів: SIP
Голосові кодеки: G.711A/µ, G.729a/b, G.722
Факс: T.30/T.38
12
WLAN
IEEE 802.11 b/g/n (2.4 ГГц);
IEEE 802.11 a/n/ac (5 ГГц)
3 x 3 MIMO
Посилення антени: 2 дБі
WPS

 

13
Функції 2 рівня
14
VLAN

Фільтрация VLAN. Прозоре передавання VLAN

15
Групова передача (англ. Multicast)
16
IGMP snooping:  v1/v2/v3. IGMP Proxy;
Dynamically controllable multicast
17
Безпека
18

Фільтрація MAC-адрес, Фільтрація IP-адрес, Фільтрація URL;

NAT/NAPT, Port Forwarding, ALG, UPnP, DDNS/DNS server / DNS client

19
Блок живлення
20
Змінного струму (англ. AC)
Тип: Зовнішній
Номінальні параметри: від 100 до 240 В, 50-60 Гц
Вихідні параметри: DC: від 11 до 14 В / 2А
21
Постійного струму (англ. DC)

Не підтримується

22
Схожі товари
Переглянуті товари
Погоджуюсь
Сайт використовує cookies. Політика конфедіційності