ENTERPRISE
UA RU EN
GPON ONT Huawei OptiXstar P612E Доступно на замовлення:

P612E

Запит ціни
Опис Характеристики Додаткові матеріали

GPON ONT Huawei OptiXstar P612E

Основні Всі
Інтерфейси
1
P612E:
  • 1 порт GPON (SC/UPC); 
  • 4 порти 1GbE (RJ45) PoE+
2
Фізичні параметри
3
Розміри (ВхШхГ) (мм)

35 x 190 х 130

4
Максимальна вага (кг)

0,8

5
Робочі умови
6
Вологість (%)

від 5 до 95

7
Температура (°C)

від -5 до +45

8
Максимальна споживана потужність (Вт)

77

9
Параметри інтерфейсів
10
GPON
Class: B+
Робочі довжини хвиль: DS 1490 nm, US 1310 nm
Чутливість приймача: -27 дБм
11
Функції 2 рівня
12
VLAN

VLAN filtering. VLAN transparent transmission

13
Групова передача (англ. Multicast)
14
IGMP snooping:  v1/v2/v3.
Dynamically controllable multicast
15
Безпека
16
MAC address filtering; DHCP Option82
17
Блок живлення
18
Змінного струму (англ. AC)
Тип: Зовнішній
Номінальні параметри: від 100 до 240 В, 50-60 Гц
Вихідні параметри: DC: 56 В. 1,42А

 

19
PoE (Power over Ethernet)
20
PoE (802.3af) (15Вт на порт) 4 порти
PoE+ (802.3аt) (30Вт на порт): 2 порти
21
Схожі товари
Переглянуті товари
Погоджуюсь
Сайт використовує cookies. Політика конфедіційності