ENTERPRISE
UA RU EN
GPON ONT Huawei OptiXstar P813E Доступно на замовлення:

P813E

Запит ціни
Опис Характеристики Додаткові матеріали

GPON ONT Huawei OptiXstar P813E

Основні Всі
Інтерфейси
1
P802E:
  • 1 порт XGS-PON (SC/UPC);
  • 8 портів 1GbE (RJ45) PoE+
2
Фізичні параметри
3
Розміри (ВхШхГ) (мм)

35 x 220 х 150

4
Максимальна вага (кг)

1,03

5
Робочі умови
6
Вологість (%)

від 5 до 95

7
Температура (°C)

від -5 до +45

8
Максимальна споживана потужність (Вт)

78

9
Параметри інтерфейсів
10
XGS-PON
Class: N1 / N2
Робочі довжини хвиль: DS 1577 nm, US 1270 nm
Чутливість приймача (дБм): -28
11
Функції 2 рівня
12
VLAN

VLAN filtering. VLAN transparent transmission

13
Групова передача (англ. Multicast)
14
IGMP snooping:  v1/v2/v3.
Dynamically controllable multicast
15
Безпека
16
MAC address filtering; DHCP Option82
17
Блок живлення
18
Змінного струму (англ. AC)
Тип: Зовнішній
Номінальні параметри: від 100 до 240 В, 50-60 Гц
Вихідні параметри: DC: 56 В. 2,6А
19
PoE (Power over Ethernet)
20
PoE (802.3af) (15Вт/порт) 8 портів
PoE+ (802.3аt) (30Вт/порт): 4 порти

 

21
Схожі товари
Переглянуті товари
Погоджуюсь
Сайт використовує cookies. Політика конфедіційності