ENTERPRISE
UA RU EN
Виробники

Arbor Networks – компанія,що спеціалізується на розробці прикладних систем для забезпечення мережевої безпеки. Заснована в 2000 р. Штаб квартира розташована в м. Берлінгтон, Массачусетс, США.   Основні дослідження і розробки спрямованні на створення рішень для захисту корпоративних систем від DDoS-атак, ботнет-атак, мережевих хробаків. Найбільш відомі розв`язання компанії: PRAVAIL (рішення захисту від DDoS-атак для корпоративної мережі), PEAKFLOW (комплексний захист від мережевих атак), ARBOR CLOUD (захист від DDoS-атак із застосуванням хмарних технологій).  Arbor підтримує стратегічні партнерські відносини з Cisco, IBM, Juniper Networks.

Обладнання

Aruba Networks – виробник мережевого обладнання, орієнтований на корпоративний сегмент ринку. Компанія була заснована в 2002 році. Штаб квартира розташована в м. Саннівейл, Каліфорнія, США. Основні напрямки розробок спрямованні на створення мережевої інфаструктури. Продукція включає в себе: точки доступу, контролери точок доступу, комутаторти рівня доступу, система Керування AirWave. Обладнання Aruba Networks працює під управлінням операційної системи ArubaOS. У 2015р. Hewlett-Packard закінчила операцію з купівлі Aruba Networks і включила її до складу сегмента HP Enterprise Business Group.

Обладнання

Бездротовий доступ

 

Cisco Systems, Inc – транснаціональна компанія, один із лідерів в галузі розробки мережевого обладнання. Компанія була заснована у 1984 р. Штаб-квартира розташована у м. Сан-Хосе, Каліфорнія, США. Станом на 2015 рік штат компанії становив понад 70 000 співробітників. Представницва компанії Cisco Systems  працюють по всьому світу, включаючи країни Північної Америки, Південної Америки, Європи, Азії, Африки, Австралії.

Напрямки розробки включають розв`язання по високошвидкісній обробці і передаванню відео, аудіо та цифрових даних, зберіганню і захисту даних, масштабуванню і віртуалізації мережі.

Обладнання

 

 

D-Link Corporation – транснаціональна компанія, світовий виробник мережевого обладнання для операторів зв’язку і сервіс-провайдерів, корпоративних клієнтів і пересічних користувачів. Компанія буда заснована в 1986 р. Штаб-квартира розташована в м.Тайпей, Тайвань. Продукція D-Link продається в більш ніж 100 країнах світу використовуючи широку мережу партнерів і дистриб'юторів. Основні напрямки розробок: розв`язання з дротового і бездротового передавання даних, IP відеоспостереження, передавання голосових даних.

Обладнання

 

 

Dell - транснаціональна технологічна компанія, заснована в 1984 р Компанія відома по всьому світу завдяки широкому спектру продукції, що виробляється в сфері IT. Dell розробляє, випускає і продає персональні комп'ютери, пристрої зберігання даних, мережеве обладнання, комп'ютерну периферію, а також програмне забезпечення. Штаб-квартира Dell розташована в м Раунд Рок, Техас, США. Штат компанії становить 101 800 (2016 р) осіб і займає 4 місце в списку "Найкращі Великі Приватні Компанії Америки" (за даними Forbes, 2016 г.).

У вересні 2016 Dell придбала компанію EMC Corporation, що спеціалізується на розробці корпоративного програмного забезпечення і устаткування зберігання даних. Утворення нової холдингової компанії під назвою Dell Technologies дозволило вже дочірньої компанії Dell продовжити діяльність з розробки та виробництва мережевого і комп'ютерного обладнання, а дочірній компанії Dell EMC зосередитися на технологіях зберігання даних.

Обладнання

Зберігання даних

 

Ekinops - один з провідних розробників розв`язань для оптичної транспортної мережі наступного покоління. Компанія була заснована в 2003р. Штаб-квартира розташована в м.Ланьон, Франція.

Основні напрямки розробок – системи  спектрального ущільнення каналів (CWDM, DWDM), реалізовані на універсальній платформі для організації міських, регіональних і магістральних мереж. Інноваційна технологія Ekinops T-Chip® («ТРАНСПОРТ на одному чіпі») в основі обладнання Ekinops забезпечує швидкий, гнучкий і економічний спосіб передавання даних у високошвидкісних оптичних мережах.

Використовуючи xWDM систему операторського класу Ekinops 360 провайдери можуть швидко розширювати смугу пропускання своїх мереж, включаючи, CWDM, DWDM, Ethernet, ESCON, Fiber Channel, SONET / SDH, а також більш ефективно передавати нестиснене відео (HD-SDI, SD-SDI, ASI ) за допомогою гнучкої можливості агрегації сервісів.

Extreme Networks - один із провідних виробників мережевого обладнання. Компанія була заснована в 1996 р. Штаб-квартира розташована в м. Сан-Хосе, Каліфорнія, США. Штат компанії становить понад 1700 співробітників. Основні розробки включають такі напрямки: комутація даних, бездротове обладнання, центри обробки даних, SDN. Найбільш відомою продукцією Extreme Networks є комутатори серій Summit та Black Diamond, що працюють під управлінням операційної системи власної розробки ExtremeXOS.

Обладнання

Комутатори

F5 Networks, Inc - один з провідних виробників розв`язань, заснованих на технології "доставки додатків" (англ.Application Delivery Networking (ADN)), яка оптимізує доставку мережевих додатків, безпеку, продуктивність, доступність серверів, мережевих сховищ та інших мережевих ресурсів. Компанія була заснована в 1996 р. Штаб квартира розташована в м. Сієтл, Вашингтон, США. Штат компанії становить понад 3600 співробітників. Представницва F5 Networks  відкриті в багатьох країнах Південної Америки, Європи, Азії, Африки, а також Австраліїї.

Основні напрямки розробок: доставка додатків, прискорення роботи web-сервісів, безпека, балансування навантаження, розв`язання безвідмовної роботи сервісів, управління мережевим трафіком, віртуалізація даних, хмарні технології.
Найбільш відоме рішення компанії - серія обладнання BIG-IP, що забезпечує пропускну здатність до 320Гбіт/с і надає весь спектр можливостей для оптимізації роботи мережевих додатків. Продукція F5 Networks працює під управлінням операційної системи F5 TMOS

Обладнання

Fortinet, Inc. – транснаціональна корпорація, заснована у 2000 р.. Спеціалізується з розробки рішень мережевої безпеки. Штаб квартира розташована в м. Саннівейл, Каліфорнія, США. Штат компанії становить понад 3000 співробітників. За даними аналітичної компанії IDC, Fortinet в 2013р. посідав третє місце на ринку рішень безпеки після Cisco Systems і Check Point.

Основні напрямки розробок - розв`язання мережевої безпеки. Найбільш відомою продукцією є серія Fortigate, що надає клієнтам широкі можливості мережевої безпеки, включаючи: захист обладнання від мережевих атак, захист від несанкціонованого проникнення на мережеве обладнання, контроль мережевих додатків, запобігання витоку даних, фільтрацію web-даних, анти-спам. Обладнання працює під управлінням операційної системи власної розробки FortiOS

Обладнання

Безпека даних

Grandstream Networks – один із провідних світових виробників обладнання для обробки голосу і відео, орієнтованих на корпоративний сегмент ринку. Компанія була заснована в 2002 р.Штаб-квартира розташована в м. Бостон, Массачусетс, США.  Основні напрямки продажів: обладнання IP телефонії, IP-відеотермінали,  IP АТС.

Погоджуюсь
Сайт використовує cookies. Політика конфедіційності