ENTERPRISE
UA RU EN
GPON MDU Huawei SmartAX MA5626

Знято з продажу.

Є нові моделі в розділі "Схожі товари".

Опис Характеристики Додаткові матеріали

GPON MDU Huawei SmartAX MA5626

Основні Всі
Інтерфейси
1
MA5626-8 (Reverse PoE)
  • 1 порт GPON (SC/APC);
  • 8 портів 10/100MbE (RJ45);
  • 1 консольний порт (RJ45)
MA5626-8
  • 1 порт GPON (SC/APC);
  • 8 портів 10/100MbE (RJ45);
  • 1 консольний порт (RJ45)
MA5626-16
  • 1 порт GPON (SC/APC);
  • 16 портів 10/100MbE (RJ45);
  • 1 консольний порт (RJ45)
MA5626-24
  • 1 порт GPON (SC/APC);
  • 24 порти 10/100MbE (RJ45);
  • 1 консольний порт (RJ45)
2
Фізичні параметри
3
Розміри (ВхШхГ) (мм)
MA5626-8 (Reverse PoE):
MA5626-8:
43,6 (1U) x 150 х 180
MA5626-16:
MA5626-24:
43,6 (1U) x 442 х 220
4
Максимальна вага (кг)
MA5626-8 (Reverse PoE): 1,25
MA5626-8: 1,23
MA5626-16: 2,10
MA5626-24: 2,18
5
Робочі умови
6
Вологість (%)

від 5 до 95

7
Температура (°C)

від -40 до +55

8
Максимальна споживана потужність (Вт)
MA5626-8 (Reverse PoE):
MA5626-8:
8,1
MA5626-16:
11,05
MA5626-24:
14,6
9
Параметри інтерфейсів
10
VoIP
Class: B+
Робочі довжини хвиль: DS 1490 nm, US 1310 nm
Чутливість приймача: -27 дБм

 

11
Продуктивність
12
Пропускна здатність (англ. Switching Bandwidth) (Гбіт/с)
MA5626-8 (Reverse PoE): 5,6
MA5626-8: 5,6
MA5626-16: 7,2
MA5626-24: 8,8
13
Швидкість комутації (англ. Forwarding rate) (Мп/с)
MA5626-8 (Reverse PoE): 8,4
MA5626-8: 8,4
MA5626-16: 10,8
MA5626-24: 13,2

 

14
Функції 2 рівня
15
VLAN

IEEE 802.1Q: 4094.  GVRP; QinQ; VLAN Translation

16
Групова передача (англ. Multicast)
17

IGMP snooping:  v2/v3, IGMP Proxy

18
Безпека
19
Local AAA: Підтримується
RADIUS, TACACS+: тільки RADIUS
DHCP Server: Не підтримується
DHCP Relay option82: Підтримується
DHCP Snooping: Підтримується
Loop detection: Підтримується
IP Source Guard: Підтримується
Broadcast, multicast, unknown unicast suppression: Підтримується
20
Керування
21

Telnet; SSH; SNMP; OMCI

22
Блок живлення
23
Змінного струму (англ. AC)
Тип: Вбудований
Кількість: 1
Номінальні параметри: від 90 до 300 В , 50-60 Гц
24
Постійного струму (англ. DC)

Не підтримується

25
Схожі товари
Переглянуті товари
Погоджуюсь
Сайт використовує cookies. Політика конфедіційності